Здоров'яНовини

Школярі та вчителі мають пройти медогляд до 1-го вересня

Як і щороку усі школярі Вінницької громади повинні пройти профілактичний огляд перед початком нового навчального року. Медичне обстеження повинні пройти й вчителі.

До школи учні повинні принести довідку (форма №086-1/о), яку видає педіатр або сімейний лікар, зазначаючи у ній групу для занять фізкультурою. На прийом необхідно заздалегідь записатися. Якщо є така необхідність, то лікар направить дитину до вузьких спеціалістів, оформивши відповідне електронне направлення.

Також перед початком навчального року медичний огляд мають пройти і вчителі. Вони проходять огляд у тих медичних закладах, з якими адміністрація школи уклала договір. Переважна більшість заключила їх із муніципальним діагностичним центром. Кошти на ці витрати є закладеними у міський бюджет. Тоді як працівники дитячих садочків медогляди проходять за кошти бюджету територіальної громади.

На Вінниччині роботодавець знущався з робітника

В «найбезпечнішому» районі Вінниці відкрито поліцейський офіс