Новини

384 порушення за тиждень: На Вінниччині рейдові групи перевіряють дотримання карантинних вимог

У Вінницькій області тривають рейди з контролю за дотриманням карантинних обмежень “червоного рівня” епідемічної небезпеки. Вони виявили 384 порушення протягом тижня.

ДЖЕРЕЛО Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу поліції Вінниччини.

Щоденно працюють 67  рейдових груп, до складу яких входять поліцейські, працівники Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки, муніципальної охорони та санітарні лікарі. За результатами їх перевірок протягом тижня склали 82 адміністративних протоколи та винесли 290 постанов.

Крім того, впродовж тижня провели 679 перевірок: 626 на автотранспорті та 53 на залізничному транспорті. Там виявили 12 порушень та склали адмінпротоколи стосовно водіїв і пасажирів.

Вінниця щороку готує одного або двох чемпіонів з греко-римської боротьби

Вінницька міска рада на вакцинована 99%