Здоров'я

600 дітей з Вінниччини відпочинуть на морі за рахунок держави

З 24 серпня по 6 вересня на Чорноморському узбережжі відпочиватимуть 600 дітей пільгових категорій з Вінниччини.

Путівки отримали діти, які тимчасово перебувають у Вінницькому та Жмеринському обласних центрах соціально-психологічної реабілітації дітей.  130 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких виховують в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях та сім’ях опікунів. Діти із багатодітних сімей, діти учасників АТО/ООС та діти, батьки яких загинули в АТО.

Відпочиватимуть діти в оздоровчому закладі “Перлина Чорномор’я” смт. Сергіївка, Одеської області.

На Вінниччині селяни встановили за городами електропастуха

Спецпроэкт: «Росія діє на Донбасі за придністровським сценарієм. Чому ми маємо навчитися?». Частина 1 Лекція експерта НІСД