7 вересня відбудеться масштабна агропромислова виставка

З 7 по 9 вересня за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради та Вінницької обласної державної адміністрації проходитиме нова сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця».

У події візьме участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної сільськогосподарської техніки. Учасники презентуватимуть нову техніку та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів. Лише під час виставки техніку можна буде придбати за спеціальними комерційними пропозиціями.

На виставці буде представлена широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. Більше того, в рамках «АГРО-Вінниця» відбудуться видовищні демо-покази.

Крім того, на усіх відвідувачів чекатиме приємний солодкий сюрприз, AGRO FOODFEST та тематичні фотозони.

Місцем проведення події є територія аеропорту «Вінниця», що дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно. Важливо, що до місця проведення виставки будуть курсувати безкоштовні мікроавтобуси від центрального автовокзалу «Вінниця».

Шкільний скандал у Вінниці: першачки не мають достатньо місця в класі

Кошти на ремонт Вінницького аеропорту виділила держава