ВІЙНАВІнничинаНовини

У БОЯХ ЗА МИКОЛАЇВ ЗАГИНУЛИ ТРОЄ ХМІЛЬНИЧАН

Троє захисників з Хмільницької громади загинули в боях за Миколаїв, – повідомляють Життєві обрії.

Сумна звістка нині надійшла в нашу громаду…  Захищаючи Україну і кожного з нас, в боях за Миколаїв загинули троє хмільничан:

Вінніченко Олександр Васильович, 14.01.1987 р.н. (м.Хмільник),

Білик Віктор Іванович, 23.11.1987 р.н. (с.Кожухів),

Шурко Сергій Богданович, 12.11.1978 р.н. (с.Широка Гребля), – йдеться у повідомленні Хмільницької міської ради.

21 липня (четвер) 2022 року об 11:00 год. у с.Кожухів (Кожухівський старостинський округ) по вул.Шляхова відбудеться церемонія прощання із захисником України Віктором Біликом.

Про дату та місце поховання Олександра Вінніченка та Сергія Шурка у Хмільницькій міській раді поінформують додатково.

Удар по Вінниці: пошкодження зазнали майже 800 квартир

Сьогодні на Вінниччині прощаються з ще одним загиблим захисником України – Вадимом Церковним