ВІЙНАВІнничина

На Вінниччині бійці ДСНС провели тренування з виявлення боєприпасів та надання допомоги потерпілим

На Вінниччині рятувальники відпрацьовували алгоритм дій під час виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

27 січня в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області відбулися практичні заняття з порядку дій особового складу при обстеженні, виявленні та знешкодженні інженерних боєприпасів, які найчастіше трапляються саперам при розмінуванні деокупованих територій.

Також піротехніки відпрацювали порядок надання першої домедичної допомоги потерпілому під час мінно-вибухової травми з подальшою евакуацією до приїзду бригади екстреної медичної допомоги.

У Вінниці діти з дитячого хору кафедрального собору передали кошти на допомогу ЗСУ

Начальник поліції Вінниччини опублікував фото збитих ракет на території району