ВІЙНАВІнничинаГоловні новини

Уламки збитої ракети впали на будинки біля Томашполя

31 жовтня над Вінниччиною українські протиповітряні сили збили ракету. Уламки впали на будинки у Томашпільській громаді.

Про це повідомляє “Суспільне.Вінниця”.

“Зруйновано один старий будинок. Там було господарство у людей. Живуть вони навпроти. У двох двоповерхових будинках зруйнована покрівля, вікна, всередині двері”, — розповів голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський. – “Від вибухової хвилі пошкоджено цивільні об’єкти у двох селах. Загиблих і поранених немає”.

Нагадаємо, вранці, 31 жовтня, Вінниччина піддалася атаці ворога. Офіційно повідомляли, що над областю збили ракету, яка після падіння пошкодила цивільні об’єкти.

Крім цього, росіяни обстріляли Дністровську ГЕС. Загрози затопленню населених пунктів на Вінниччині наразі немає, повідомив голова Могилів-Подільського Геннадій Глухманюк.

Уламки збитої ракети впали на будинки біля Томашполя (Фото)

Шмигаль закликав продовжувати економно споживати електроенергію, аби запобігти відключенням

Житель Шаргорода переховується, щоб не відповідати за хуліганство