НовиниПолітика

Більше 226 депутатів – підтримали кандидатуру на посаду голови МВС

0
More than 226 deputies supported the candidacy for the post of the head of the Ministry of Internal Affairs

У фракції “Слуга народу” зібрано понад 226 підписів під поданням до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Нова кандидатура на посаду керівника Міністерства внутрішніх справ знайшлася досить швидко.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в коментарі журналістам.

Вона зазначила, що зібрані підписи під поданням від фракції прем’єр-міністру України, що ми висуваємо кандидатуру Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ.

Кравчук зазначила, що зібрано “більше 226 підписів” (для позитивного голосування необхідно мінімум 226 голосів).

Денис Монастирський є депутатом “Слуги народу”, зараз він очолює Комітет Ради з питань правоохоронної діяльності. Раніше був помічником депутата Антона Геращенка, який зараз є заступником глави МВС.

Народився Монастирський в Хмельницькому. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Кандидат юридичних наук.

Має досвід роботи в великих юридичних компаніях. Член Головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. Секретар конкурсної комісії щодо формування Державного бюро розслідувань.

У 2013 році був визнаний кращим волонтером року за результатами Національного конкурсу “Волонтер року”.

Фігурував в скандалах з фальсифікації рішення Комітету щодо законопроекту про кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях. ЗМІ називають Монастирського “людиною Авакова”.

Крім того, Монастирського викрили в підтримці комітетом законопроекту, який би дозволив МВС проводити розслідування злочинів, скоєних посадовими особами категорії “А”. Тоді як стаття 216 Кримінального процесуального кодексу чітко вказує, що корупцію посадових осіб категорії “А” розслідує Національне антикорупційне бюро, а всі інші злочини – ДБР.

Вінничaни можуть обирaти між «Pfizer» тa «CoronaVak»

Previous article

Голова Вінницької обласної ради заявив про дефіцит коштів у бюджеті та загрозу виконання обласних програм

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in Новини