ВІнничинаГоловні новиниНовини

Звільнили, бо не вийшов на акцію протесту на підтримку Петра Порошенка!

0

Працівника цукрового заводу ТОВ «ПК «Зоря-Поділля»,  який належить Петру Порошенку, звільнили, бо той відмовився протестувати на його підтримку

У Петра Порошенка після оголошення йому підозри повна мобілізація. А після повідомлень у ЗМІ про     санкцію на його арешт у Порошенка забили у всі дзвони. Певно політтехнологи «Європейської солідарності» захотіли всім показати, що кожен українець проти таких «політичних репресій», особливо вотчина Порошенка – Вінниччина.

    Хотіли вивести на протести усіх своїх партійців та усіх працівників власних підприємств. Провести акції у кожній громаді області.

    Тільки от, як виявилося, Вінниччина вже давно не підтримує Порошенка. Якісних протестів організувати так і не вдалось. Населення не захотіло іти на підтримку колишнього президента. 

    Тому люди Порошенка вдалися до звичної їм справи – вивести на протести працівників власних підприємств. Так робив Петро Олексійович за часів президентсва, так робить і нині.

    Втім, Порошенко навіть на власних підприємствах не користується підтримкою. Тому основна мотивація працівників – погроза звільнення.

    У п’ятницю 24 грудня на Вінниччині «Європейська солідарність» на цукрових заводах, які належать Порошенку, провела ряд акцій-фотосесій з плакатами «ні політичним переслідуванням».

Втім працівник підприємства Валерій Мартинюк мав власну позицію тому принципово відмовився підтримувати Порошенка. Як наслідок, його звільнили. Пан Валерій на власній сторінці у Фейсбук написав, що судитися не буде, оскільки не хоче мати нічого спільного з колишнім місцем роботи.

Методи Петра Олексійовича вражають.

 

На Вінниччині водій напідпитку запропонував поліцейським хабар

Previous article

Був напідпитку: на Вінниччині чоловік влаштував стрілянину у сусідській хаті

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *