НовиниПодії

На Вінничині арештовано майно цукрозаводу

0

На Вінниччині не розпочав роботу Іллінецький цукрозавод. Обладнання підготували, сировину виростили, а цукор не варять. Що сталося на підприємстві?

Про готовність до роботи в новому виробничому сезоні шести цукрозаводів краю йшлося у повідомленні на офіційному сайті облдержадміністрації. Серед підприємств називали Іллінецький цукровий. Тим часом п’ять цукроварень переробляють буряки — у Гайсині, Крижополі, Томашполі, Хмільнику і Юзефо-Миколаївці — тільки в Іллінцях не пролунав заводський гудок, що сигналізує початок цукроваріння.

Офіційних пояснень причин простою посадовці не називають. Не було про це інформації на сайті обласної влади, нічого не сказано також на Фейсбук-сторінці підприємства.

Причина — у непростій ситуації, що склалася на заводі ще торік. Після завершення виробничого сезону завод зіткнувся з намаганням рейдерського захоплення підприємства і виробленого цукру.

Адміністрація звернулася із заявами у поліцію, прокуратуру. Було порушено кримінальне провадження.

За таких умов, зрозуміло, жоден банк не ризикне позичати гроші.

Іллінецький цукрозавод уже зазнав значних втрат. Корені нинішнього року вродили набагато краще, ніж торік. У середньому збирають на круг понад 500 центнерів, приблизно на сто центнерів більше на кожному гектарі у порівнянні з показником 2020 року.

Станом на 11 жовтня цього року на кагатні поля п’яти працюючих заводів доставили понад півмільйона тонн сировини. Вироблено майже 90 тисяч тонн цукру. Поза сумнівом, солодких кристалів зварять більше від торішнього показника.

У роботі «Вінницяобленерго» виявлено ряд порушень

Previous article

У Вінниці вирішили розвантажити найбільш запарковані вулиці

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in Новини