Поблизу Могилева-Подільського на березі Дністра знайшли міну

Рятувальники застерігають жителів Вінниччини від будь-якої “самодіяльності” в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Учора, 8 листопада, піротехніки ГУ ДСНС України у Вінницькій області підірвали міцнометну міну калібром 82 мм, яка лежала з часів Другої світової війни.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Іржаву міну на березі Дністра за межами Могилева-Подільського знайшли місцеві жителі. Рятувальники застерігають жителів Вінниччини від будь-якої “самодіяльності” в разі виявлення вибухонебезпечних предметів і просять в таких випадках телефонувати на номер 101.

Нагадаємо, нещодавано у селі Серебрія Могилів-Подільського району знайшли три боєприпаси.

Бобри наступають! Береги Південного Бугу під загрозою!

У Вінниці передчасно помер викладач коледжу мистецтв ім.Леонтовича