ВІнничинаволонтерство

Балаклійська громада отримала три тони допомоги від міста-друга Вінниці

26 квітня Балаклійська громада Харківської області отримала подарунки для дітей в межах акції «Від дитини до дитини».

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

«Протягом двох тижнів маленькі вінничани збирали допомогу для діток Балаклійщини. 1200 пакетів з солодощами, книгами, канцелярією, іграшками, розмальовками було роздано діткам, учням в закладах освіти та культури, за участю друзів з Вінниці. Разом з подарунками вінничани привезли з собою й сонячну погоду, тому наші таланти на площі міста продемонстрували концерт та розважальну програму для діток та гостей», – зазначили у МВА.

Нагадаємо, у  деокупованій Балаклії почали відновлювати ліфти.

Нагадаємо також, що у місті Балаклія розпочинається проєкт психологічної підтримки «Психологія незламності», у рамках якого будуть три програми допомоги дітям, жінкам та особам, які зазнали втрати. Перша зустріч пройде вже 22 квітня. Надалі заходи будуть відбуватися щосуботи.

Ще у місті Балаклія місцевим жителям пропонують згуртуватися та прибрати підвали своїх будинків від старого мотлоху.

Вінницькі рятувальники провели інструктаж для школярів

У П’ятничанському парку у Вінниці виявили стихійне сміттєзвалище