Вінниччина прийняла понад пів мільйона переселенців

Починаючи з 24 лютого, у Вінницькій області було розміщено понад 500 тисяч осіб, які вимушені були залишити рідні домівки та шукати прихистку. Такі дані озвучив начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов. З них більшість зупинялися на Вінниччині «транзитом», проте чимало українців залишилось в регіоні на тривалий час. Наразі статус ВПО отримали майже 183 тисячі осіб.

— Це лише офіційно, — зауважив Сергій Борзов. — У територіальних громадах організовували пункти зустрічі переміщених осіб, визначали координаторів, відповідальних за поселення в кожній громаді. Вони цілодобово на зв’язку. Маємо 134 центри колективного розміщення, в яких мешкає близько 4,5 тисячі людей. Решта проживають в приватному секторі.

У Вінницькій військовій адміністрації додали, що найбільше людей приїхало з Донецької області, на другому місці — Харківська.

Вінничaнин вкрав у родички золоті прикрaси

НА ВІННИЧЧИНІ РОЗШУКУЮТЬ ДОНЕЧЧАНИНА, ЯКИЙ ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВЧИНЕНІ ЗЛОЧИНУ