ВІнничинаНовини

На Вінниччині під час повітряної тривоги пролунали вибухи

У Вінницькій області чутно вибухи. Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

У Вінницькій області о 15:03 була оголошена повітряна тривога.

Також варто зазначити, що крим Вынниччини у низці областей оголошена повітряна тривога. Як повідомляють користувачі соцмереж, у Вінницькій та Кіровоградській області пролунали вибухи. У той же час офіційної інформації немає, передає УНН.

Як повідомили користувачі соцмереж та місцеві ЗМІ, у Вінницькій області пролунали вибухи.

Також з’являються повідомлення і про вибухи у Кіровоградській області. За непідтвердженою інформацією, можливо це звуки роботи ППО.

Офіційних коментарів від місцевих чи обласних влад наразі немає.

Нагадаємо, 7 серпня у Вінницькій області прогриміла низка вибухів. Було зафіксовано прильоти декількох ракет по військових об’єктах.

Пізніше стало відомо, що 7 серпня під час обстрілу російські військові застосували гіперзвукові ракети повітряного базування Х-47М Кинджал.

За інформацією командування Повітряних сил ЗСУ, це найновіший тип ракет, які має на озброєнні Росія. Основним носієм ракет цього типу є винищувач МіГ-31, також можуть застосовуватись бомбардувальники Ту-22М3 та Ту-160.

Персонал ЗАЕС піддається катуванням, мешканці Енергодара намагаються виїхати з міста – мер

Про забезпечення ліками онкохворих, розповів Володимир Шамрай головний лікар Подільського регіонального центру онкології