ВІнничина

На Вінниччині село на межі зникнення

Село Ганнівка Оратівської селищної громади, що на Вінниччині, на межі зникнення з мапи України. Ганнівка як село ще адміністративно, на папері, існує, повідомляє Вікіпедія. І навіть вказується, що там ще досі живуть 15 людей.

За даними Державного реєстру виборців, станом на 31 грудня 2021 року в селі не зареєстровано жодної людини.

За кілька км польовою дорогою від Плискова знаходиться село Ганнівка, точніше те, що від нього залишилось. Серед хащ з чагарників і здичавілих сливових дерев залишились незначні ознаки однієї хати. А так жодного сліду від села.

Навколо жодного натяку на те, що тут колись вирувало життя.

Цікаво, що серед хащ ростуть і плодоносять сливи. Вони і досі висушені висять на голих гілках старих дерев, обліплених старим мохом.
Команда аналітиків сайту Zemliak.com на основі інформації з Державного реєстру виборців Україні порахувала, на Вінниччині нині є 15 сіл, у яких зареєстровано… 0 жителів.

У селі Тараски на Вінниччині попрощалися з 7-річним Андрієм, який загинув у пожежі

Вінницькі комунaльники продовжують прибирaти місто від нaслідків негоди