ВІнничинаволонтерство

На Вінниччині 223 родини адресно отримали гуманітарну допомогу

Перший заступник начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна разом із народним депутатом України Іриною Борзовою 16 лютого поспілкувалися та передали допомогу 223 сім’ям, які потребують уваги та підтримки під час війни. Це родини з Вінниці, Миколаєва, Харкова, Бахмута, Сіверодонецька, Краматорська, Херсона, Маріуполя та інших міст України. Допомогу переважно отримали сім’ї, в яких проживає дитина або людина з інвалідністю.

Про це інформує Вінницька ОВА.

Як зазначила народний депутат України Ірина Борзова, адресна допомога є особливо важливою.

«В координації з благодійними фондами, громадськими організаціями і Вінницькою ОВА організовуємо видачу гуманітарної допомоги за заявленими потребами від громадян. Люди, яким вона необхідна, вказують свої потреби, відповідно ми формуємо допомогу за конкретною заявкою людини», – зазначила народна депутатка.

«Запити у всіх різні. Комусь потрібні продукти, хтось шукає засоби для пересування, а дехто потребує предметів особистого догляду», – зауважила Наталя Заболотна.

Вінницькі ліцеїсти роздали нацгвардійцям жайворонків з передбаченнями

У Вінниці змінили розклад руху трамваїв та додали один автобус за маршрутом №22 про який просили мешканці Академічного