ВІнничинаНовини

На проспекті Коцюбинського зловили молодого автовикрадача

24 квітня у Вінниці викрали автомобіль “ВАЗ”. Транспорт розшукали на одній з вулиць міста. Виявилося, що його викрав 23-річний молодик.

Про це повідомляють у поліції Вінниччини.

32-річна вінничанка залишила припаркувала авто на одній з вулиць міста, а коли повернулася, то транспорт зник. Викрадачем виявився 23-річний місцевих житель. Розшукали та затримали його на проспекті Коцюбинського. У правопорушника виявили речі потерпілої та документи на викрадений автомобіль.

З’ясувалось, що затриманий раніше мав проблеми із законом. Його підозрюють у вчиненні серії тяжких злочинів. Матеріали справ наразі перебувають на розгляді у суді.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі. Слідство готує матеріали для повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

У Вінниці проводять безкоштовні концерти та вистави для переселенців

Вінничанин привласнив земельну ділянку вартістю 2,8 млн грн