ВІнничинаволонтерство

У Вінниці діти продовжують виготовляти окопні свічки

У Вінниці продовжили благодійну акцію по виготовленню окопних свічок для українських Захисників та Захисниць. Організовують виготовлення свічок VinSmart Центр та відділ молодіжної політики Вінницької міської ради.

За словами начальниці міського відділу молодіжної політики Юлії Мончак, учні VinSmart центру та просто небайдужі вінничани приносили парафін, віск, вощину та свічки протягос кількох тижнів. Тепер розпочалося виготовлення свічок у Центрі, що знаходиться по вулиці Стельмаха.

Як розповів директор VinSmart Центру Дмитро Мира, діти підписували та прикрашали бляшанки та наповнювали їх картоном. Потім, разом із педагогами, заливали віск. Так вдалося виготовити більше чотирьох десятків окопних свічок.

Дмитро Мира подякував вінничанам за їхню активну позицію та додав, що незабаром свічки виготовлятимуть у інших Центрах, протягом кількох тижнів. Потім їх передадуть до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, де формуватимуть черговий вантаж на фронт.

Фото: Вінницька міська рада

У Вінниці триває реєстрація кандидатів на «Муніципальне житло»

Вербував українських «тюремників» до ПВК «Вагнер»: на Вінниччині СБУ викрила зрадника