ВІЙНАВІнничина

У Жмеринці третій день поспіль День жалоби. Прощатимуться з водієм «швидкої», який був сапером на війні

У Жмеринській громаді 18 лютого оголошено День жалоби. Завтра громада проведе в останню путь захисника України, воїна Сергія Кришталя.

Як повідомляє Жмеринська газета, Сергій мав бронь, але відмовився від неї ще в травні. Хоча навіть не служив в армії, але вирішив взяти до рук зброю, і стати на захист рідної землі.

«34-річний випускник школи №3, водій екстреної медичної допомоги, щирий і доброзичливий чоловік, батько, чоловік, вірний син українського народу, старший солдат-сапер інженерно-саперного взводу в/ч А4017 Сергій Кришталь загинув 10 лютого за незалежність України і нашу свободу у населеному пункті Федорівка Бахмутського району».

У Сергія залишилась мати, дружина і двоє діток…

Висловлюємо співчуття рідним, близьким і знайомим воїна.

Вічна пам’ять герою.

У Вінниці змінили розклад руху трамваїв та додали один автобус за маршрутом №22 про який просили мешканці Академічного

На Вінниччині через суд повернули у власність громад 10 гектарів землі