ВІЙНАГоловні новини

У мешканців Молдови тряслися будинки під час обстрілу Новодністровської ГЕС на Буковині

За кілька кілометрів від Молдови було завдано ракетного удару по Новодністровській ГЕС.

“Було три вибухи, будинки тряслися”, – мешканці прикордонних районів Молдови відчули на собі ракетний удар російських вбивць.

За даними очевидців, у місті Окниця вже було чути щонайменше 5 вибухів, що струсили навіть багатоповерхові будинки.

У МВС Молдови заявили, що 31 жовтня на територію країни впала російська ракета, яку нібито збила українська ППО

Про це повідомили у МВС Молдови у facebook.

У міністерстві зазначили, що 31 жовтня вранці на північному кінці міста Наславча, що на кордоні з Україною, впала ракета, яка нібито була збита українською протиповітряною системою.

“Наразі жертв не зареєстровано, але вікна кількох будинків у Наславчі знищено”, – поінформували у МВС Молдови.

Там додали, що українська влада повідомила, що сьогодні вранці на території України на відстані 10 км від дамби у Наславчі, було здійснено напад дронів на дамбу Дністровця. Російська атака не вплинула на дамбу, але було завдано удару по енергетичних об’єктах. Небезпеки затоплення немає.

Молдовські військові обстежують місцевість, де впала ракета, щоб уникнути можливої небезпеки.

Британські інструктори провели спільні практичні заняття для гвардійців у Вінниці

Новий удар РФ по енергетиці. Пошкоджено 18 об’єктів у 10 областях, ППО збила майже півсотні ракет, Київ частково без світла та води