ВІнничинаНовини

20 вагонів з російськими добривами не доїхали до Придністров’я. Націоналізували на Вінниччині

На Вінниччині націоналізували 20 вагонів з російськими добривами, які прямували до невизнаного Придністров’я. Вантаж слідував через Вінницьку область від комерційних структур РФ.

Про це повідомляють в управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області.

“Вантаж слідував на замовлення невизнаної республіки транзитом через Вінниччину. Добрива, вартістю понад 16 мільйонів гривень, вилучено на користь держави. В подальшому продукцію передано двом підприємствам агропромислового комплексу Вінницької області для забезпечення весняно-польових робіт”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у межах Вінницької області виявили 757 російських та білоруських залізничних вагонів. Триває робота з націоналізації рухомого складу.

Чоловік сп’яну злив через Viber розташування озброєння та боєприпасів у Вінниці

«Сподіваюся, що це звістка про перемогу України» — на Вінниччині замироточила ікона