У вінницькому навчальному закладі провели онлайн-заняття кіберполіцейські

Такі онлайн-заняття поліцейські проведуть і серед учнів інших місцевих навчальних закладів
Працівники відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області провели онлайн виховні години «Шахрайство – не забавка» для учнів 7-11 класів Вінницького ліцею № 33.

Школярів ознайомили з видами найпоширеніших кібершахрайств. Крім цього, розповіли про правила користування послугами Інтернету й відповідальності за вчинення шахрайств.

Та все ж основні рекомендації щодо безпечного користування послугами Інтернет-мережі наступні: встановлювати складні паролі для кожного облікового запису, не передавати облікові записи стороннім особам, не використовувати однакові паролі на всіх платформах та періодично змінювати їх. Також використовувати багатофакторну автентифікацію, створити додаткову електронну адресу й не переходити за невідомими або підозрілими посиланнями, надісланими у соціальних мережах. До того ж, не реєструватися на підозрілих чи сумнівних сайтах, а всі банківські операції здійснювати виключно з дозволу батьків або у їхній присутності.

Нагадаємо, на Вінниччині започаткують акцію на постійній основі.

Вінниччина в п’ятірці кращих областей по використанню субвенції на «Нову українську школу»

Вінничани готуються до чемпіонату України зі стрільби