ВІнничинаНовини

У дитячому садку в Калинівці печуть патріотичні великодні солодощі для військових

1

Окрім буденних освітянських справ у дошкільному закладі активно допомагають та підтримують українських захисниць та захисників. Напередодні великодніх свят тут випікають краффіни та смачне великоднє печиво.

Про це повідомили у Калинівській міській раді.

Печиво прикрасили жовто-блакитними цукерками та тризубами. Форми з українською символікою очільниця дошкільного закладу придбала в інтернеті спеціально для того, що печиво, яке освітяни випікають для наших військових, було не лише смачним, а й підіймало бойовий дух захисників.

«Дитячий садок живе іншим життям, нині ми працюємо на покращення умов для діток, які прийдуть до нас після закінчення війни: упорядковуємо територію, підготували «дитячий город» для весняних робіт, оновили актовий зал, замінили кілька дверей, заготовляємо дрова на зиму», – розповідає завідувачка дошкільним навчальним закладом №1 м.Калинівка Віталіна Сапунова.

 

На Вінниччині вже є 47 мільйонерів. Рейтинг, хто на чому більше заробив

Previous article

Російські окупанти ізолюють захоплені населені пункти та розстрілюють волонтерів

Next article

You may also like

1 Comment

  1. Всё более и чаще людей из российской федерации стали говорить против несправедливой войны рф против Украины. Отец с матерью солдат уговаривают их не учавствовать в войне против украины, сохраняя им жизнь. Теперь и еще все другие граждане могут подать голос насупротив неблаговидного правительства, точто есть в их стране.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *