ВІЙНА

Глава МЗС Британії: Росія намагається “заморозити” українців до покори

Росія націлена на енергетичну інфраструктуру, щоб “заморозити” українців і змусити їх до покори.

Про це заявив міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі перед зустріччю міністрів закордонних справ країн НАТО в Бухаресті, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

“Ми бачили, як Владімір Путін намагався використати енергетичні поставки як зброю з самого початку цього конфлікту”, – сказав він.

“Це націлювання на цивільну енергетичну інфраструктуру, очевидно, спрямоване на те, щоб спробувати заморозити українців і змусити їх підкоритися”.

Нагадаємо, генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг вважає, що Росія, найімовірніше, продовжить здійснювати атаки на енергетичну систему й газову інфраструктуру України в зимовий період.

Росіяни змінили тактику штурмів на Авдіївському напрямку та намагаються розтягнути лінію наступу, – керівник ВЦА Барабаш

СБУ затримала у Запорізькій області коригувальника ворожого вогню