Новини

Міськрада виділила 45 мільйонів на облаштування сховищ у школах, садочках та лікарнях Вінниці

Сьогодні на сесії Вінницької міської ради депутати підтримали виділення з бюджету громади 45,6 млн грн на додаткове облаштування споруд цивільного захисту у школах, садочках та лікарнях.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Майже 40 млн грн (38 млн 264,7 тис. грн) спрямовано на додаткове облаштування споруд цивільного захисту у школах, садочках та лікарнях відповідно до тих рекомендацій спільних комісій за участі ДСНС, які проводили обстеження закладів», – йдеться у повідомленні.

Як зазначив міський голова під час засідання сесії, це робиться для того, щоб належним чином розпочати в офлайн-режимі навчальний рік.

Крім того, виділено 7,3 млн грн на закупівлю генераторів для закладів освіти та кабінок санвузлів.

Вінницькому ліцею № 26 присвоїли почесне ім’я Героя України Дмитра Майбороди

Прапор вінницької 59-ої бригади, серед прапорів інших легендарних бригад, підняла над столицею Армія дронів