ВІЙНА

Ракетний обстріл України. У ДСНС розповіли про наслідки

Росія завдала нового ракетного удару по території України. Окупанти випустили 69 ракет. більшість із них збили сили ППО.На території Білорусі впала ракета. Розглядають дві версії. На російському аеродромі в Енгельсі, де базуються військові літаки, пролунали нові вибухи. Головін новини, які трапилися за день.

Вранці 29 грудня Росія вкотре здійснила масовану атаку ракетами та дронами по території України. Вибухи пролунали у кількох областях. Всього було застосовано в ударі 69 ракет. Силами і засобами Сил оборони України знищено 54 ракети.

“Було уражено 10 областей, пошкоджено 28 об’єктів. З них 18 – це приватні житлові будинки, решта – об’єкти критичної інфраструктури. Внаслідок обстрілів у нас травмовано трьох чоловіків, одну жінку та одну дитину”, – заявив пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий під час брифінгу.

Окупанти передислоковують медиків з Донецька в Маріуполь: оперативні дані

Усі тактичні хитрощі ворога виявилися безрезультатними, — Коваленко про ракетно-дронову атаку по Україні