Новини

У Куп’янську старший інспектор податкової забезпечувала поповнення бюджету окупантів, — ДБР

Слідчі Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомили про підозру у державній зраді, скоєній в умовах воєнного стану, старшому держінспектору Куп’янської державної податкової інспекції, яка добровільно перейшла на бік ворога під час окупації міста російськими військовими. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Працівники ДБР повідомили про підозру ще одній працівниці Куп’янської державної податкової інспекції, яка перейшла на бік ворога. Це вже шоста зрадниця з місцевої податкової, яку викрило на державній зраді ДБР.

Як і інші зрадники, жінка добровільно погодилася працювати на окупантів у незаконному податковому органі. Після співбесіди та атестації, їй доручили адмініструвати поповнення окупаційного бюджету. Колаборанти фактично збирали данину у місцевого населення, називаючи це податками. Крім того, податківиця агітувала й інших своїх колишніх колег з теж працювати на окупаційну владу. Для агітації навіть їздила до них додому.

Після звільнення Куп’янська зрадниця втекла разом з окупантами», — йдеться у повідомленні.

Працівниці податкової заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Укроборонпром показав фотографії з випробувань чергової партії української 82 мм міни

СБУ спіймала зрадника, який охороняв російську катівню в Херсоні