ВІнничинаволонтерство

29 серпня з Вінниччини на передову відправили обладнання та транспорт. Завдяки спільним зусиллям військові отримають чимало корисного.

Про це повідомив начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

“Сьогодні спільно з благодійною організацією «МБФ«Фундація друзів України» передаємо для фронту на передову. Дякую особисто за небайдужість та сприяння в організації допомоги раднику міністра у Міністерство внутрішніх справ Антону Гулідіну, литовському волонтеру Валдасу Барткявичюсу”, – зазначив Борзов.

Захисникам передадуть:

• 3 автомобілі;
  • 5 генераторів;
  • 4 бензопили;
  • 10 тепловізорів;
  • 20 дальномірів;
  • 27 активних навушників;
  • 8 дронів;
  • 2 принтери;
  • 2 маскувальні сітки;
  • Маскувальні халати для снайперів

Нагадаємо, раніше бійцям Головного управління розвідки передали з Вінниці кілька десятків професійних коліматорних прицілів.

10 тепловізорів, дрони та маскувальні сітки: з Вінниччини відправили необхідне обладнання на передову (Фото)

Жителі села Щітки, що на Вінниччині просять відновити рух маршруту 30Б через Писарівку

ЗСУ пішли у наступ на Півдні: що відбувається у Херсонській області сьогодні