Здоров'яНовини

COVID-19: у Вінницькій області станом на 25 лютого хворіє 737 осіб

Протягом доби, 23 лютого, у Вінницькій області зареєстрували 62 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед дітей зареєстрували два випадки захворювання.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужала 31 особа. Станом на 24 лютого хворіє 737 осіб (в тому числі 75 дітей, медиків – дев’ятеро).

• За останню добу не зареєстровано летальних випадків, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

COVID-19 варіант “Кракен”

Варіант штаму коронавірусної хвороби Omicron XBB.1.5, відомий також як “Кракен”, підтверджено вже в чотирьох областях України:

• Сумській (перший пацієнт),
  • Закарпатській,
  • Тернопільській,
  • Одеській.

Всесвітня організація охорони здоров’я, інформує, що з жовтня 2022 року по січень 2023 року різновид COVID-19 «Кракен» встиг поширитися на 38 країн світу. В трійці лідерів – США, Велика Британія та Данія. «Кракен» не має специфічних мутацій, які б могли робити його більш небезпечним, ніж інші варіанти. З усім тим, він здатний викликати серйозні захворювання у людей похилого віку та людей з ослабленим імунітетом.

Нагадаємо, у департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради нагадують, що споживання води з відкритих водойм і річок може бути потенційно небезпечним, оскільки велика кількість бактерій, які спричиняють захворювання, тривалий час живуть та розмножуються у воді.

У Вінниці відзначили волонтерів, які допомагають військовим

ВІННИЦЯ – НЕ ТІЛЬКИ ПРО ФОНТАНИ. ЗВІДКИ ПОХОДИТЬ НАЗВА МІСТА