Головні новиниУКРАЇНА

«Щоб продати Заходу». У Кремлі шукають «реформатора» на зміну диктатору Путіну — Огризко

Як в Кремлі шукають кандидата на заміну диктатору Володимиру Путіну, розповів в ефірі Радіо НВ Володимир Огризко, український дипломат, міністр закордонних справ України у 2007−2009 роках.

«Навколо Путіна щось відбувається, ведуться позалаштункові контакти із Заходом — в цьому не має жодних сумнівів. Публіка навколо Путіна давно зрозуміла: Росія програє. І якщо є бодай якийсь шанс на порятунок — це насамперед зміна лідера, (замість попереднього) на якого повісять усіх собак. Вони хочуть спробувати витягти собі якесь помилування, щоб їх не посадили поряд з ним на лаву Міжнародного кримінального суду чи спеціального трибуналу», — прокоментував закулісні процеси в Кремлі Огризко.

За його словами, ці спроби приречені на поразку, тому що російське суспільство наповнене злочинними поглядами, докорінно протилежними західним цінностям:

«Це все одна шайка, збіговисько злодіїв, які захопили владу в Росії. Там немає альтернативи. Це перетасування однієї колоди і спроба витягти з неї когось, кого можна продати Заходу як реформатора. Це те, чим зараз опікується вся ця шайка. Вони вірять, що їм вдасться переконати Захід, що містер Х буде чудовим, кращим, прозахіднішим, ліберальним, демократичним, чого не може бути за визначенням».

На Херсонщині окупанти хочуть вивезти школярів до Криму під виглядом «оздоровлення»

«П’ята колона Росії» в Україні — релігійна… Хто ще зі священників в Україні підтримує зв’язок з ієрархами Московського патріархату?